Konouz Palace

Konouz Palace ligger i Marrakesh. Den har 4 rom på 1200 m² og kan ta imot 8 gjester. Det inkluderer en kjøkkenkrok og 5 baderom.

Gjestene kan nyte en terasse med et svømmebasseng. Det er et endeløst basseng.

Ferme Berbere ligger 2 km unna, mens Museum of African Contemporary Art Al Maaden ligger 7 km fra stedet. Villaen ligger et par minutter med bil fra High Atlas Mountains. Konouz Palace tilbyr en innkvartering innen 20 minutter med bil fra Marrakech-Menara flyplassen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Konouz Palace Marrakesh
Villa Magnolia Avec Jacuzzi, Cuisiniere, Piscine
pris kun for mobil

Villa Magnolia Avec Jacuzzi, Cuisiniere, Piscine

44 m fra overnattingsstedet
USD 789 USD 710
per natt
Villa Pivoine Avec Jacuzzi, Cuisiniere, Piscine
pris kun for mobil

Villa Pivoine Avec Jacuzzi, Cuisiniere, Piscine

44 m fra overnattingsstedet
USD 876 USD 788
per natt
Villa Lavande Jacuzzi, Cuisiniere, Piscine
pris kun for mobil

Villa Lavande Jacuzzi, Cuisiniere, Piscine

44 m fra overnattingsstedet
USD 858 USD 772
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Marrakech-Menara flyplass
    14 km

    Togstasjoner

    Marrakesh Train Station
    12 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Flyplasstransport

    • Betalt flyplasstransport

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Bankboks
    • VIP-innsjekking / -utsjekking
    • Resepsjonsskranke
    • 24-timers sikkerhet
    • Bagasjeoppbevaring
    • Rengjøring
    • Vaskeri
    • Tørrrengjøring

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    Fritidsaktivitet

    • Evighetsbasseng
    • Innendørs svømmebasseng
    • Solsenger
    • Solterrasse
    • Hageområde

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Sitteområde
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Familierom

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 18:00
    Utsjekking: fra 08:00 til 11:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Er det parkering i nærheten av Konouz Palace villa?
      Ja, gratis privat parkering er tilgjengelig for gjester på Konouz Palace villa.
    • Hvor mye koster det å bo på Konouz Palace villa?
      Prisen for en natts opphold i Konouz Palace villa er $594.
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Konouz Palace villa?
      Gjester på Konouz Palace villa må sjekke inn senest 18:00 og sjekke ut før 11:00.
    • Er det et basseng på Konouz Palace villa?
      Ja, gjester på Konouz Palace villa kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Marrakech-Menara flyplass
    14 km

    Togstasjoner

    Marrakesh Train Station
    12 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Konouz Palace Marrakesh

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk